סין/

המסלול שלי בסין:

לחצו על החצים כדי לעבור בין התחנות

טיפים נבחרים:

 
Cellphones in Beijing, China

אכן קשה לתקשר בסין- אף אחד לא יודע אנגלית והם אפילו סופרים אחרת עם האצבעות. אז מזל שאנחנו חיים בעולם טכנולוגי ויש הרבה אפליקציות שיכולות לעזור למטייל הזר בסין .

אפליקציות שימושיות

Food stall in Xian, China

העיר שיאן היא פנינה קולינרית במיוחד בכל מה שקשור לאוכל רחוב, ובתור גרגרנים גדולים שמחנו מאוד להגיע אליה. אם גם אתם מתרגשים מאוכל- כנסו לקרוא על כמה המלצות טעימות במיוחד.

אוכל בשיאן

Urban life in Beijing

בעיר של יותר מ-4,000 קמ"ר של אורבניות משוגעת כנראה שאין מנוס אלא להידהם מהגודל וללכת לאיבוד קצת, ובכל זאת - כמה מההיי-לייטס שלי, כדי לקבל איזשהו מושג על משהו.

קמצוץ מבייג'ינג

tongren (7).JPG

רוב המטיילים לא מגיעים לעיירה הטיבטית טונגרן (בסינית) או רבקונג (בטיבטית) שבמחוז צ'ינגחאי, אבל אנחנו איכשהו נשארנו שבוע ונהננו מכל רגע. לחצו וקראו מה עשינו שם.

רֶבְּקוֹנג (או טוֹנְגְרֶן)

Karakol Lake on Karakuram Highway, Western China

הכביש המופלא 'דרך קרקוראם' נחשב לאחד היפים בעולם, והוא גם עובר באגם קרקול המופלא, שהתמונה שלו היא פחות או יותר הסיבה שבזכותה בכלל החלטנו לנסוע לסין. אל תפספסו.

Karakuram Highway

kashgar (1).jpg

מחוז שינג'יאנג (Xinjiang) העצום, המרתק והמרהיב ביופיו שבצפון-מערב סין לא נראה ולא מרגיש כמו סין, ובעיני הטיול שם מעשיר בטירוף את החוויה הסינית. הנה בריף קצר.

מחוז שינג'יאנג

בדרך מטורפאן לשיאחה (6).jpg

בחודשיים וקצת בסין גמענו מרחק של כמעט 10,000 ק"מ שרובו הגדול נעשה ברכבות. בנסיעה הראשונה הערנו את כל הקרון ב-1 בלילה ובזבזנו מלא כסף על עמלות של כרטיסים, אבל עם הזמן למדנו איך עושים את זה נכון.

מדריך הרכבות

xian (12).jpg

חואשאן, או 'הר חואה', הסמוך לעיר שי'אן הוא אחד המקומות היפים שראיתי בסין, וכשעומדים על הפסגה שלו מרגישים באמת על קצה העולם. יש דרכים שונות לטייל שם ואני מאוד ממליצה לעשות זאת במו רגליכם.

Huashan חואשאן

 

שאלות נפוצות על סין:

  • Facebook
  • Instagram

© 2019 by I want eyes always

כל הזכויות על כל התוכן הכתוב והמצולם המופיע באתר שמורות ל"אני רוצה תמיד עיניים"